Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 29.09

Sporty walki
Magazyn Koloseum: Transmisja TV i stream online - 29.09
fot. Polsat Sport

Czas na podsumowanie wydarzeń minionego weekendu oraz zapowiedź kolejnych emocji w sportach walki. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka w magazynie Koloseum będą Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Tomasz Marciniak i Bartłomiej Stachura. Koloseum na żywo w czwartek od 20:15 w Polsacie Sport Fight.

W części pięściarskiej przeanalizujemy wydarzenia minionego weekendu: PBP 10 oraz walki Joyce-Parker i Stevenson-Conceicao. Zapowiemy też gale Babilon Boxing Show i Rocky Boxing Night. W programie łączenia z uczestnikami tych eventów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gala UFC zamknięta dla kibiców i mediów. Stała się prywatną imprezą

 

Najpierw, w piątek odbędzie się Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej. 30 września kibice doświadczą prawdziwych sportowych emocji! W walce wieczoru Łukasz Stanioch (8-0, 1 KO) zaboksuje na dystansie 10 rund z dawnym mistrzem Europy oraz pretendentem do tytułów mistrza świata - Khorenem Gevorem (34-10, 17 KO).

 

Dziewięć zawodowych pojedynków, walka o mistrzowski pas, trzech miejscowych pięściarzy, goście specjalni oraz wspomnienie Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego. To z kolei krótka zapowiedź tego, co wydarzy się w sobotę 1 października w Karlinie, gdzie odbędzie się gala "HOMANIT Rocky Boxing Night".

 

W magazynie Koloseum, w części poświęconej MMA zapowiemy walkę Krzysztofa Jotki z Brendanem Allenem, która również dojdzie do skutku 1 października. Bartłomiej Stachura rozłoży na czynniki pierwsze rywala polskiego zawodnika. W programie porozmawiamy też o legendach UFC.

 

Koloseum na żywo w czwartek od 20:15 w Polsacie Sport Fight i Polsacie Box Go.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie