ATP w Sofii: Oscar Otte - Kamil Majchrzak. Relacja i wynik na żywo

Kamil Majchrzak awansował do drugiej rundy turnieju ATP w bułgarskiej Sofii. Jego rywalem będzie Niemiec Oscar Otte. Kto będzie górą? Relacja i wynik na żywo meczu Oscar Otte - Kamil Majchrzak na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:00.

Po dwóch zwycięstwach w Pucharze Davisa przeciwko Tajlandii, Majchrzak przeniósł się do Bułgarii. W stolicy tego kraju rozgrywany jest turniej ATP rangii 250. Polski tenisista udział w nim rozpoczął od pierwszej rundy. Pokonał w niej Litwina Ricardasa Berankisa 2:0. Spotkanie trwało tylko 75 minut, a 26-latek miał wyraźną przewagę.

W drugiej rundzie Polak zmierzy się z Niemiec Oscarem Otte. Sklasyfikowany na 55. miejscu w rankingu ATP zawodnik świetnie radził sobie w tym sezonie na trawie, docierając do półfinałów turniejów w Stuttgarcie i Halle. Później obniżył jednak loty i zanotował serię sześciu porażek, przegrywając w Nowym Jorku między innymi z Hubertem Hurkaczem. Złą passę Niemiec przerwał w pierwszej rundzie bułgarskiego turnieju. Pokonał w niej kwalifikanta Dragosa Nicolae Madarasa 1:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Oscar Otte - Kamil Majchrzak na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:00.