Była mistrzyni świata sprzedaje odważne zdjęcia, bo chce wziąć udział w IO 2026 (ZDJĘCIA)

Zimowe

Brytyjka Elise Christie to była łyżwiarka szybka specjalizująca się w short tracku. 32-latka chciałaby jednak wrócić do rywalizacji i wystartować na igrzyskach olimpijskich w 2026 roku. By zrealizować cel, zbiera pieniądze, sprzedając swoje odważne zdjęcia.

Christie to wielokrotna mistrzyni Europy i świata. W kolekcji brakuje jej jednak medalu olimpijskiego, chociaż brała udział w igrzyskach w 2010, 2014 i 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że nie porzuciła marzeń...

 

ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy najlepiej zarabiającą sportsmenkę świata

 

Brytyjka, która w ubiegłym roku zakończyła karierę w związku z kontuzją, chciałaby wystartować na IO, które odbędą się w 2026 roku w Mediolanie i Cortinie d'Ampezzo. Potrzebuje jednak pieniędzy na przygotowania.

 

Sytuacja finansowa byłej łyżwiarki nie jest najlepsza. Kilka miesięcy temu zdradziła w brytyjskich mediach, że po zakończeniu kariery dostarczała pizzę i pracowała w rodzinnej firmie, by opłacić swoje rachunki. Teraz, by zdobyć fundusze na przygotowania do startów, Christie założyła profil na jednym z serwisów dla dorosłych. W zamian za miesięczną subskrypcję, kosztującą 11 funtów, oferuje swoje odważne zdjęcia.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie