MotoGP w Tajlandii: Transmisja TV i stream online

Moto
MotoGP w Tajlandii: Transmisja TV i stream online
fot. PAP

Po skomplikowanym weekendzie na Motegi w Japonii, "cyrk" MotoGP przeniósł się na kolejny tor, którego nie odwiedzaliśmy od dwóch sezonów. Transmisje z GP Tajlandii na Polsatsport.pl.

Ostatni wyścig klasy królewskiej na torze Chang Buriram, dał tytuł mistrzowski Marcowi Marquezowi. W tym sezonie taki scenariusz jest niemożliwy. Tak jeśli chodzi o Marqueza, który zajmuje odległe miejsce w klasyfikacji generalnej, jak i o lidera generalki - Fabio Quartararo, który określił ściganie w Japonii, jako jedno z najtrudniejszych w karierze. Gdyby nie błędy Bagnaii i Aleixa Espargaro, francuski mistrz świata mógłby mieć problemy z utrzymaniem prowadzenia w tabeli mistrzostw.


Niemoc swych rywali wykorzystał Jack Miller, w przeddzień swego ślubu i domowej rundy w Australii, zawodnik nie miał sobie równych na torze w Motegi. Totalna dominacja i zwycięstwo w wyjątkowym stylu dają Jackowi ogromne nadzieję na kontynuację dobrej passy w Tajlandii. Czemu? Zawodnikowi z Ducati ma sprzyjać pogoda. Cały weekend zapowiada się deszczowy, a wiemy, że w takich warunkach, Jack Miller jest trudny do zatrzymania. Jednakże może mieć niespodziewanego rywala do zwycięstwa w deszczu. Do MotoGP wraca Danilo Petrucci, wice mistrz MotoAmerica, zastąpi w Tajlandii kontuzjowanego Joana Mira w ekipie Suzuki. Czy Danilo będzie tym, który da Suzuki ostatnie zwycięstwo w klasie królewskiej?

 

Transmisje z GP Tajlandii na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Wyścigi na żywo w Polsacie Sport News.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie