I Europejski Kongres Sportu i Turystyki w Zakopanem: Znamienici goście wśród uczestników!

Inne
I Europejski Kongres Sportu i Turystyki w Zakopanem: Znamienici goście wśród uczestników!
fot. Sport Business Science
W dniach 18-20 października 2022 roku w Zakopanem odbędzie się I Europejski Kongres Sportu i Turystyki.

Wielkimi krokami zbliża się I Europejski Kongres Sportu i Turystyki w Zakopanem. Wiadomo już, że wśród uczestników pojawią się m.in. goście specjalni z Czech, Litwy oraz Ukrainy, którzy porozmawiają na wiele istotnych tematów.

W dniach 18-20 października 2022 roku w Zakopanem odbędzie się I Europejski Kongres Sportu i Turystyki. Organizatorzy poinformowali, że w tym prestiżowym wydarzeniu udział weźmie wielu wyjątkowych gości, w tym goście specjalni - Vladimir Balas (Minister Edukacji, Młodzieży i Sportu w Czechach), Jurgita Siugzdiniene (Minister Edukacji, Nauki i Sportu na Litwie), Andrij Chesnokov (Wiceminister Młodzieży i Sportu w Ukrainie).

 

ZOBACZ TAKŻE: Grupa Polsat Plus głównym partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki

 

"Uczestnictwo kluczowych przedstawicieli państw, z którymi blisko współpracujemy w obszarze sportu, pozwoli nam rozmawiać o najlepszych wzorcach, a także wymieniać się dobrymi praktykami naszych działań" - możemy przeczytać w komunikacie.

 

W trakcie trzydniowego kongresu zostanie poruszonych wiele istotnych tematów, takich jak organizacja wydarzeń sportowych, innowacje w sporcie, sport zawodowy i pieniądze, turystyka po pandemii, sport bez barier, rekreacja i sport masowy tudzież rola sportu w czasie wojny.

 

Prelegentami I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki będą m.in. Tomasz Majewski i Otylia Jędrzejczak oraz wielu innych przedstawicieli dyscyplin sportowych, ekspertów, dziennikarzy - także z Polsatu Sport. Wśród kilkuset gości będą także przedstawiciele administracji publicznej i samorządowej, władze związków sportowych, trenerzy, zawodnicy

 

 

 

Warto zaznaczyć, że głównym partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem jest Telewizja Polsat.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie