MŚ 2022: Zgrupowanie sztabu reprezentacji Polski w Arłamowie

Piłka nożna
MŚ 2022: Zgrupowanie sztabu reprezentacji Polski w Arłamowie
fot. Cyfrasport
Czesław Michniewicz

Sztab szkoleniowy piłkarskiej reprezentacji Polski na czele z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem w dniach 10-16 października wyjedzie na zgrupowanie do Arłamowa, gdzie będzie opracowywał szczegółowy plan przygotowań drużyny na mistrzostwa świata - poinformował PZPN.

Hotel Arłamów jest doskonale znany naszej reprezentacji. To właśnie tam drużyna narodowa przygotowywała się do mistrzostw Europy 2016 oraz mistrzostw świata 2018. Dodatkowo Arłamów był również bazą reprezentacji do lat 21 przed młodzieżowymi mistrzostwami Europy w 2017 roku, które były rozgrywane w Polsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Adam Nawałka pod wrażeniem reprezentanta Polski. "To odkrycie Michniewicza. To mogą być jego mistrzostwa"

 

- Wkraczamy w decydującą fazę przygotowań do mistrzostw świata. Razem ze sztabem szukaliśmy miejsca, gdzie w komfortowych warunkach, w ciszy i z dala od zgiełku, będziemy mogli skupić się na przygotowaniach i przeprowadzić analityczną pracę poprzedzającą nasz wyjazd do Kataru. Dlatego wybraliśmy Arłamów, który oferuje takie warunki, a ponadto ma bardzo duże doświadczenie w pracy z reprezentacją Polski - powiedział selekcjoner Czesław Michniewicz.

 

Reprezentacja Polski 17 listopada, dzień po meczu z Chile w Warszawie, wyleci do Kataru na mistrzostwa świata. Biało-czerwoni zamieszkają Ezdan Palace Hotel w Dausze.

 

Na mundialu Polacy zmierzą się w grupie C z Meksykiem (22 listopada), Arabią Saudyjską (26 listopada) oraz Argentyną (30 listopada).

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie