Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Prowadzący po jedenastu seriach spotkań w tabeli Fortuna 1 Ligi piłkarze Ruchu Chorzów w 12. kolejce podejmą w niedzielę zajmującą ostatnie miejsce Sandecję Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo z meczu Ruch - Sandecja w od 12:40 na Polsatsport.pl.

Ruch, choć jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich drużyn, to w tym sezonie 1. ligi występuje w roli beniaminka. Śląska drużyna spisuje się jednak na tyle dobrze, że po jednej trzeciej rozgrywek otwierała tabelę, a do tej pory przegrała tylko raz.

 

Na przeciwnym biegunie tabeli znajduje się Sandecja, która jako jedyna w stawce w tym sezonie jeszcze nie wygrała, a w trzech ostatnich występach nie wywalczyła choćby punktu.

 

Dobra gra "Niebieskich" sprawia, że kibice chętnie zasiadają na trybunach wysłużonego obiektu przy ul. Cichej. Na ciekawy pomysł mobilizacji fanów wpadli trenerzy chorzowian - Jarosław Skrobacz i Jan Woś stojąc na boisku przekomarzali się w nagraniu wideo, czy w niedzielne spotkanie obejrzy osiem tysięcy widzów, aż doszło między nimi do zakładu, którego stawką jest... piwo.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Ruch - Sandecja w od 12:40 na Polsatsport.pl.

psl, PAP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie