Serie A: Kapitalny gol Arkadiusza Milika w meczu Juventus - Bologna (WIDEO)

Arkadiusz Milik z kolejnym golem w barwach Juventusu! Tym razem napastnik "Starej Damy" pokonał kolegę z reprezentacji Polski w wygranym 3:0 meczu z Bologną.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Łukasza Skorupskiego pokonał Filip Kostić, dla którego było to debiutanckie trafienie w barwach "Starej Damy". Asystę przy golu byłego piłkarza Eintrachtu Frankfurt zanotował Dusan Vlahović, kolega Kosticia z reprezentacji Serbii.

W drugiej połowie Vlahović podwyższył rezultat na 2:0. Jak się okazało, na tym strzelanie napastników tego wieczora się nie zakończyło. Chwilę później pięknym strzałem popisał się Milik, który pokonał Skorupskiego i zdobył trzecią bramkę dla Juve w tym spotkaniu.

Bramka Milika ustaliła wynik niedzielnego meczu. Napastnik przebywał na boisku przez 81 minut, kiedy zmienił go Moise Kean. Wojciech Szczęsny i Skorupski rozegrali całe spotkanie.

Juventus - Bologna 3:0 (1:0)
Bramki: Kostić 24, Vlahović 59, Milik 62