Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - Odra Opole. Relacja i wynik na żywo

Chrobry Głogów i Odra Opole zakończą granie w 12. kolejce piłkarskiej Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - Odra Opole na Polsatsport.pl.

Chrobry kiepsko wszedł w nowy sezon Fortuna 1 Ligi, jednak w ostatnim czasie wyniki drużyny prowadzonej przez Marka Gołębiewskiego robią wrażenie. Głogowianie są niepokonani od pięciu spotkań, cztery z nich wygrywając. Szczególnie imponujący był triumf w ostatniej kolejce z Arką w Gdyni. Pomarańczowo-Czarni przegrywali 1:3 do 75. minuty, a mimo to wygrali 4:3 i przywieźli do Głogowa komplet punktów.

Odra natomiast ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. W ostatniej serii gier ekipa z Opola przerwała kiepską passę i wygrała 1:0 ze Skrą Częstochowa.

Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - Odra Opole od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.