Liga Mistrzów: Robert Lewandowski bez błysku! Barcelona przegrała z Interem

Liga Mistrzów: Gole Roberta Lewandowskiego w meczu Inter - FC Barcelona (WIDEO)

Inter pokonał Barcelonę 1:0 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Jedynego gola strzelił Hakan Calhanoglu. Robert Lewandowski rozegrał 90 minut.

Piłkarze Barcelony dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak to gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. W doliczonym czasie gry pięknym strzałem z dystansu popisał się Hakan Calhanoglu. Fani na San Siro oszaleli ze szczęścia.

Po przerwie "Blaugrana" dążyła do wyrównania. Do siatki trafił nawet Pedri, lecz sędzia po analizie VAR nie uznał tego gola, gdyż chwilę wcześniej piłkę ręką zagrał Ansu Fati. Ostatecznie goście nie potrafili pokonać Andre Onany.

To nie był łatwy mecz dla Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik nie miał tak naprawdę klarowanej okazji do zdobycia bramki.

Inter zanotował ważne zwycięstwo i ma na koncie sześć punktów - o trzy więcej niż Barcelona. Liderem grupy C z kompletem punktów jest Bayern Monachium, a stawkę zamyka Viktoria Pilzno.

Inter - Barcelona 1:0 (1:0)
Bramka: Calhanoglu 45+2.