ATP w Tokio: Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios. Transmisja TV i stream online

Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak już w drugiej rundzie turnieju ATP w Tokio zmierzy się z bardzo wymagającym rywalem. Los skojarzył Polaka z Nickiem Kyrgiosem - finalistą Wimbledonu sprzed niespełna trzech miesięcy. Obu zawodników dzieli w rankingu ATP 101 pozycji. Transmisja meczu Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 8:00.

Majchrzak ma ostatnio bardzo napięty grafik. Jeszcze w piątek grał w ćwierćfinale turnieju w bułgarskiej Sofii, w którym ostatecznie przegrał 1:2 z Marc-Andreą Hueslerem. Tuż po odpadnięciu z rywalizacji przetransportował się na drugi koniec świata - do Tokio.

W stolicy Japonii Polak rozpoczął grę od pierwszej rundy. W niej trafił na reprezentanta gospodarzy, Sho Shimabukuro. W pierwszym secie Japończyk sprawił Majchrzakowi problemy i do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. W drugiej partii piotrkowianin wszedł jednak na wyższy poziom i wygrał 6:2.

Teraz przed Polakiem znacznie trudniejsze wyzwanie. W drugiej rundzie tokijskiego turnieju zmierzy się bowiem z Nickiem Kyrgiosem. To zawodnik sklasyfikowany na 20. miejscu w rankingu ATP. Słynący z wybuchowego charakteru Australijczyk w pierwszej rundzie uporał się z Chu Hsinem Tsengem z Tajwanu. Finalista tegorocznego Wimbledonu na zwycięstwo 2:0 potrzebował zaledwie 66 minut.

Transmisja meczu Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 8:00.