PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W Krakowie swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie zagrają siatkarze ukraińskiej ekipy Barkom Każany Lwów. Do Małopolski przyjedzie rozpędzona po udanej inauguracji Asseco Resovia Rzeszów. Kto wyjdzie górą z tego starcia? Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

We Lwowie i w Rzeszowie po pierwszej serii gier panują zgoła odmienne nastroje. Zespół prowadzony przez łotewskiego szkoleniowca Ugisa Krastinsa dość gładko przegrał w Gdańsku w swoim debiutanckim występie na polskiej ziemi. Trefl pokonał lwowian 3:0, wygrywając w kolejnych setach do 18, 21 i do 17. Z pewnością ukraińska drużyna będzie chciała zrehabilitować się za porażkę nad morzem i zainkasować pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach, ale może się to okazać bardzo trudną do realizacji misją.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Drugie zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla. Indykpol AZS nie wykorzystał szansy

 

Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji Asseco Resovii w inauguracyjnym spotkaniu z Projektem Warszawa. Stołeczna drużyna przyjechała na Podkarpacie znacząco osłabiona, ale i tak gra rzeszowian mogła podobać się kibicom. Siatkarze Asseco świetnie zaprezentowali się w polu serwisowym oraz w bloku, a klasą samą w sobie był wybrany MVP Jakub Kochanowski. Jeżeli siedmiokrotni mistrzowie Polski utrzymają poziom gry z ostatniego meczu, powinni poradzić sobie z niżej notowanym przeciwnikiem. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godz. 18.45.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie