WTA w Ostrawie: Iga Świątek - Caty McNally. Kiedy mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek i Caty McNally zmierzą się w ćwierćfinale turnieju WTA w Ostrawie. Kiedy mecz Świątek - McNally? O której godzinie mecz Świątek - McNally?

W 1/8 finału Amerykanka w trzech setach pokonała Czeszkę Karolinę Muchovą 6:1, 3:6, 6:1. Spotkanie trwało dwie godziny i dwie minuty. W pierwszym secie McNally wygrała pięć gemów z rzędu, ale Muchova wróciła do gry w drugiej partii, którą rozpoczęła od trzech wygranych gemów. W trzecim decydującym secie górą była Amerykanka, która początkowo przegrywała 0:1, lecz później wygrała sześć kolejnych gemów.

Świątek w pierwszej rundzie miała wolny los, a w 1/8 finału wygrała z Australijką Ajlą Tomljanovic, która skreczowała przy stanie 7:5, 2:2 dla Polki.

Z kolei McNally wcześniej rozprawiła się z Rosjanką Anną Blinkową 6:1, 6:2, a w kwalifikacjach pokonała Chinkę Wang Xiyu 6:3, 6:3 i Słowaczkę Anną Karoliną Schmiedlovą 6:4, 6:1.

Świątek - McNally: Kiedy mecz? O której godzinie?

Mecz Świątek - McNally zostanie rozegrany w piątek 6 października. Polka i Amerykanka pojawią się na korcie po zakończeniu spotkań Kirsten Flipkens/Laura Siegemund - Ulrikke Eikeri/Teraza Mihalkova oraz Barbora Krejcikova - Alycia Parks. Początek meczu ok. godz. 16:00.