PlusLiga: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Przed nami już 3. kolejka spotkań w PlusLidze. W piątkowym meczu LUK Lublin zmierzy się przed własną publicznością z Jastrzębskim Węglem. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Lublinianie mają niewątpliwie bardzo wymagający terminarz u progu sezonu. O ile w pierwszej kolejce mierzyli się z Cerrad Enea Czarnymi Radom, przegrywając u siebie 2:3, o tyle w dwóch kolejnych spotkaniach los "skrzyżował" ich z mistrzem oraz wicemistrzem Polski.

Kilka dni po niepowodzeniu z Czarnymi, LUK przegrał na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3. Drużyna ze wschodu Polski posiada na swoim koncie punkt i ciężko będzie powiększyć ten dorobek w piątkowy wieczór.

Jastrzębianie bowiem rozpoczęli sezon zgodnie z planem, od dwóch domowych zwycięstw z GKS-em Katowice 3:0 oraz Indykpol AZS-em Olsztyn 3:1. Nie można jednak powiedzieć, że ekipa ze Śląska miała w tych konfrontacjach łatwo. W derbach wojewódzkich rywale postawili twarde warunki, minimalnie przegrywając pierwszego i trzeciego seta. Podobnie było z akademikami ze stolicy Warmii i Mazur, którzy w pierwszych dwóch odsłonach byli bardzo wymagającym rywalem.

Czy gospodarze postawią się wyżej notowany jastrzębianom? W poprzednim sezonie zdołali urwać ówczesnym mistrzom Polski seta. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.