MotoGP w Australii: Transmisja TV i stream online

Moto
MotoGP w Australii: Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie oglądać transmisję z MotoGP w Australii?

Przed nami trzy rundy do końca sezonu 2022, a różnica punktowa pomiędzy prowadzącym Fabio Quartararo, a drugim w generalce, Pecco Bagnaią wynosi zaledwie dwa punkty. W zasadzie walkę o tytuł mistrzowski zaczynamy od początku. Transmisje sesji treningowych oraz kwalifikacji na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Transmisja wyścigu również w Polsacie Sport News.

Niestety po GP Tajlandii, lider mistrzostw, nie miał dobrego humoru. Bez pożegnania z zespołem i dziennikarzami opuścił tor Chang i zniknął na dwa tygodnie. Niewątpliwie problemy z oponami, brak zdobytych punktów odczuł boleśnie. W zupełnie innych nastrojach tor w Buriram opuszczali zawodnicy Ducati. Co prawda zwycięstwo padło łupem Miguela Oliveiry (KTM), ale Bagnaia i Miller odrobili ogromną ilość punktów do Quartararo.

 

Czego możemy spodziewać się w Australii? Jedno jest pewne - niepewnej pogody. Opady deszczu, mocny wiatr, gwałtowne zmiany pogody, to tradycyjnie temat przewodni weekendów na Philip Island. Yamaha zwykła sobie radzić tutaj bardzo dobrze, ale pamiętajmy, że nie ma w zasadzie już torów, na których nie działa Ducati.

 

ZOBACZ TAKŻE: MotoGP: Miguel Oliveira zwyciężył Grand Prix Tajlandii


Czy w tak trudnych warunkach, które mają panować w weekend, zyska Aprilia? Czy może zwycięzca ostatniego wyścigu - Miguel Oliveira, dopisze do swojego konta kolejne 25 punktów? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w niedzielę.

 

Transmisje sesji treningowych oraz kwalifikacji na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Transmisja wyścigu również w Polsacie Sport News.

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie