Niebezpieczna sytuacja na meczu Jastrzębskiego Węgla. Stephan Boyer wskoczył na plecy koledze z zespołu (WIDEO)

Siatkówka
Niebezpieczna sytuacja na meczu Jastrzębskiego Węgla. Stephan Boyer wskoczył na plecy koledze z zespołu (WIDEO)
Fot. Polsat Sport

Fatalnie mogła się skończyć jedna z akcji meczu Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie. Pędzący do wysoko wystawionej piłki Stephan Boyer nie zauważył swojego kolegi z boiska i skoczył na plecy stojącemu pod siatką Benjaminowi Toniuttiemu.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce podczas akcji drugiego seta na 12:9 w meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem i Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Sytuacyjną piłkę na drugą linię wystawił środkowy Jurij Gładyr. Do piłki skoczył stojący pod siatką Benjamin Toniutti, który kompletnie nie zauważył również skaczącego z tyłu Stephana Boyer.


W efekcie postawny atakujący wskoczył na plecy znacznie mniejszemu rozgrywającemu i stratował go przy okazji dotykając siatki. Sędzia odgwizdał błąd, ale najważniejsze było zdrowie obu zawodników w całej sytuacji. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, a obaj siatkarze szybko wrócili do gry.

 

ZOBACZ TAKŻE: Maria Stenzel: Po spotkaniu z Chorwacją poczułam, że wierzymy w siebie


Mecz Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie to hit 4. kolejki PlusLigi. Oba zespoły zajmują czołowe miejsca w tabeli i przed tym spotkaniem nie poniosły jeszcze żadnej porażki w tym sezonie.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie