Prezydent Andrzej Duda na kongresie w Zakopanem: Nie ma sukcesu bez sponsorów

Inne
Prezydent Andrzej Duda na kongresie w Zakopanem: Nie ma sukcesu bez sponsorów
fot. PAP
Prezydent Andrzej Duda

- Nie ma dzisiaj wielkiego sukcesu sportowego bez wsparcia sponsorów - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas Gali Ambasadorów Sportu Europejskiego w Zakopanem, zorganizowanej przy okazji pierwszej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk i marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski. Pojawili się też działacze związkowi i sponsorzy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piłka nożna straci palmę pierwszeństwa? Ciekawe wnioski na kongresie w Zakopanem

 

Prezydent Duda podziękował za zorganizowanie kongresu w tym - jak podkreślił - trudnym momencie dla sportu i zaapelował do sponsorów, by nie odwracali się od sportu.

 

- Naszych sponsorów proszę, aby mimo tej trudnej sytuacji na rynku, nie zapominali o sporcie. Wsparcie polskiemu sportowi jest cały czas niezwykle potrzebne i będzie potrzebne zawsze. Nie ma dzisiaj wielkiego sukcesu bez wsparcia sponsorów - podkreślił Duda.

 

Kongres w Zakopanem potrwa do czwartku. Podczas środowej gali planowane jest przyznanie nagród w kilku kategoriach, m.in. Promotor Sportu, Sponsor Sportu czy Osobowość Sportu.

JŻ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie