Fortuna 1 Liga: Odra Opole zremisowała z Ruchem Chorzów

Odra Opole podzieliła się punktami z Ruchem Chorzów w spotkaniu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Piątkowe starcie było debiutem Adama Noconia w roli pierwszego trenera ekipy z Opola.

Do przerwy nie zobaczyliśmy goli. W ciągu pierwszego kwadransa po zmianie stron również brakowało dogodnych sytuacji bramkowych po obu stronach. Przełom nastąpił w 63. minucie meczu. Do siatki trafił Patryk Sikora, a asystował Tomasz Swędrowski. Kilkanaście minut później gospodarze doprowadzili jednak do wyrównania.

Po podaniu Bartosza Guzdka gola na 1:1 strzelił Michal Klec. Po trafieniu wyrównującym nie oglądaliśmy zbyt wielu dogodnych sytuacji podbramkowych po doliczonym czasie sędzia zakończył mecz.

Ruch zapisał na swoim koncie trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. Przypomnijmy, że mowa o drużynie, która przed tą kolejką zajmowała drugie miejsce w tabeli. Z kolei Odra czeka na ligową wygraną od 18 września. Remis z Ruchem nie ułatwił zadania podopiecznym trenera Noconia, gdyż wciąż znajdują się w strefie spadkowej.

Odra Opole - Ruch Chorzów 1:1 (0:0)

Bramki: Michal Klec 77 - Patryk Sikora 63