ATP w Antwerpii: Dominic Thiem - Sebastian Korda. Transmisja TV i stream online

Dominic Thiem

W półfinale turnieju ATP w Antwerpii zagra pogromca Huberta Hurkacza. Dominic Thiem zmierzy się z Sebastianem Kordą. Który z nich wywalczy awans do wielkiego finału? Transmisja meczu Dominic Thiem - Sebastian Korda w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 15:30.

Thiem wyeliminował Hurkacza w ćwierćfinale. Polak pewnie wygrał pierwszego seta (6:3), ale później zaczęły się problemy.

W tie-breaku drugiej odsłony meczu wrocławianin nie wykorzystał trzech piłek meczowych. Trzecia partia, stojąca na bardzo wysokim poziomie i obfitująca w wiele zaciętych wymian, również zakończyła się tie-breakiem, w którym ponownie lepszy okazał się Austriak (tym razem Polak nie miał meczboli).

W dwóch wcześniejszych rundach Thiem pokonał z kolei 2:1 Francisco Cerundolo i 2:0 Michaela Geertsa. Austriak zajmuje w rankingu ATP odległe, 132. miejsce, ale wpływ na to ma fakt, że długo walczył z kontuzją i nie zdobywał punktów. W 2020 roku wygrał natomiast wielkoszlemowy US Open.

Jego rywal Sebastian Korda zajmuje z kolei 36. miejsce. W poprzednich rundach eliminował: Marcosa Girona, Karena Chaczanowa i Yoshihito Nishiokę. W trzech meczach przegrał tylko jednego seta.

Transmisja meczu Dominic Thiem - Sebastian Korda w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 15:30.