ATP w Wiedniu: Hurkacz/Melo - Mektić/Pavić. Relacja i wynik na żywo

Andrzej AdamiecTenis

Przed nami pierwszy mecz Huberta Hurkacza podczas rywalizacji deblowej na turnieju ATP w Wiedniu. Polak i Marcelo Melo staną naprzeciwko duetu Nikola Mektić - Mate Pavić. Czy wrocławianin zapewni sobie awans? Relacja na żywo z meczu Hurkacz/Melo - Mektić/Pavić na Polsatsport.pl.

Ostatni raz Hurkacz w parze z Melo występował we wrześniu 2021 roku. Wtedy występowali na turnieju ATP w San Diego. Ich przygoda z rywalizacją w Stanach Zjednoczonych nie trwała zbyt długo. Odpadli już w pierwszej rundzie. Lepsza od nich okazała się para John Peers - Filip Polasek. Czy lepiej zaprezentują się na kortach w Austrii? 

 

ZOBACZ TAKŻE: ATP w Busan: Kamil Majchrzak wygrał turniej

 

Naprzeciwko wrocławianina i Brazylijczyka stanie teraz doświadczony duet Mektić - Pavić. Warto przypomnieć, że chorwacka para w tym roku ma już za sobą pewne sukcesu. Udało im się dotrzeć do finału Wimbledonu. Po wyrównanym spotkaniu przegrali ostatnie starcie w rywalizacji deblowej podczas prestiżowego turnieju w Anglii. Po zwycięstwo sięgnęli Matthew Ebden - Max Purcell.

 

Zwycięzcy tego starcia w następnej rundzie turnieju staną naprzeciwko triumfatorów meczu Alexander Erler/Lucas Miedler - Karen Chaczanow/Andriej Rublow.

 

Relacja na żywo z meczu Hubert Hurkacz/Melo - Mektić/Pavić na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie