Była tenisistką, teraz jest "influencerką numer jeden" (ZDJĘCIA)

Tenis

Rachel Stuhlmann to była tenisistka, która została nazwana influencerkę numer jeden w tej dyscyplinie sportu. W zdobywaniu popularności pomagają jej zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych.

Stuhlmann trenowała od najmłodszych lat, jednak nigdy nie zrobiła większej tenisowej kariery. W jednym z wywiadów sama stwierdziła, że była "przeciętną zawodniczką".

 

ZOBACZ TAKŻE: Musiała zmienić nazwisko. Wszystko przez hejt

 

Mimo tego, postanowiła związać swoje życie z tenisem. Obecnie współpracuje z platformą Top Court i często pojawia się na różnych turniejach. Serwis outkick.com określił ją jako tenisową influencerkę numer jeden.

 

- Czuję, że jeszcze do niedawna trochę się obawiałam być sobą w branży, która jest bardzo tradycyjna. (...) Zamierzam być sobą i chcę zachęcać ludzi do tego sportu w pozytywny sposób - tłumaczyła w podcaście "The Up & In Show".

 

- Uwielbiam wyjeżdżać na turnieje tenisowe. Obojętnie, czy chodzi o pracę, czy dla samej siebie. One są wyjątkowe, wszystkie mają swoje osobowości i zamierzam to pokazywać - dodała.

 

26-latka nie ukrywa, że jej inspiracją jest Paige Spiranac. Była golfistka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 3,5 mln internautów.

 

- Tenis i golf są bardzo podobne. Bardzo szanuję Paige za to, co zrobiła dla tego sportu - wyjaśniła Stuhlmann, która ma obecnie ponad 220 tys. obserwujących na Instagramie.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie