Marek Saganowski wraca do pracy trenerskiej! Poprowadzi Pogoń Siedlce

Piłka nożna
Marek Saganowski wraca do pracy trenerskiej! Poprowadzi Pogoń Siedlce
Fot. PAP
Marek Saganowski

Marek Saganowski został trenerem drugoligowej Pogoni Siedlce. Były utytułowany piłkarz, a obecnie szkoleniowiec po zakończonym grą w barażach o awans sezonie rozstał się z Motorem Lublin.

Czas na kolejne doświadczenie w trenerskiej karierze Marka Saganowskiego. Były utytułowany zawodnik, a obecnie szkoleniowiec tym razem będzie odpowiedzialny za piłkarski projekt w Pogoni Siedlce, gdzie został trenerem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezes Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej domaga się wykluczenia Rosji ze struktur FIFA i UEFA


Wcześniej Saganowski pracował m.in. w Legii Warszawa, gdzie pełnił rolę asystenta oraz szkoleniowca zespołu młodzieżowego stołecznego klubu. W ostatnim czasie był trenerem Motoru Lublin, z którym w sezonie 2021/22 walczył w barażu o awans do Fortuna 1 Ligi. Obie strony zakończyły jednak współpracę i od tego czasu Saganowski pozostawał bez zatrudnienia.

 


W Pogoni Siedlce były napastnik zastąpi Damiana Guzka. Przed Saganowski prawdziwy sprawdzian trenerskich umiejętności, bowiem siedlecki zespół wciąż rywalizuje na dwóch frontach - w Fortuna Pucharze Polski, gdzie awansował do trzeciej rundy pokonując Chrobrego Głogów 3:1 (skrót spotkania dostępny poniżej) i w drugiej lidze, gdzie Pogoń plasuje się dopiero na 17. miejscu tuż nad strefą spadkową.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie