ATP w Wiedniu: Hubert Hurkacz i Marcelo Melo odpadli w ćwierćfinale

Hurkacz i Melo przegrali z Erlerem i Miedlerem w ćwierćfinale gry podwójnej turnieju ATP w Wiedniu.

Hubert Hurkacz i Marcelo Melo przegrali 6:7 (6-8), 4:6 z Austriakami Aleksandrem Erlerem i Lucasem Miedlerem w ćwierćfinale gry podwójnej tenisowego turnieju ATP w Wiedniu. Polsko-brazylijska odpadła z rywalizacji.

Pierwszy set był wyrównany. Każdy gem wygrywał serwujący duet, więc doszło do tie-breaka, który zakończył się zwycięstwem Austriaków.

W drugiej partii Hurkacz i Melo zostali przełamani w piątym gemie i przegrywali 2:3. Ostatecznie ulegli 4:6. Spotkanie trwało godzinę i 19 minut.

W półfinale rywalami Erlera i Miedlera będą Belgowie Sander Gille i Joran Vliegen.

Hubert Hurkacz, Marcelo Melo (Polska, Brazylia) - Aleksandr Erler, Lucas Miedler (Austria, Austria) 6:7 (6-8), 4:6