Kibice FC Barcelona rozczarowani zespołem. Doceniają jednak Roberta Lewandowskiego

Piłka nożna
Kibice FC Barcelona rozczarowani zespołem. Doceniają jednak Roberta Lewandowskiego
fot. Polsat Sport
Kibice FC Barcelona

FC Barcelona przegrała w środę 0:3 z Bayernem Monachium i po raz kolejny w tym sezonie rozczarowała kibiców. Po ostatnim gwizdku fani nie szczędzili swoim ulubieńcom gorzkich słów. Doceniali jednak starania Roberta Lewandowskiego.

Reporterka Polsatu Sport Karolina Kozłowska zatrzymywała kibiców pod stadionem i pytała o opinię. - Jestem trochę rozczarowany, bo choć zostaliśmy wyeliminowani z Ligi Mistrzów, wiedzieliśmy, że ten mecz był kwestią wizerunku klubu. Mogliśmy walczyć i zademonstrować, że jesteśmy Barceloną. Zawodnicy nie włożyli jednak w meczu dużo wysiłku - krytykował młody fan.

 

ZOBACZ TAKŻE: Syn Hasana Salihamidzicia wbił szpilkę Robertowi Lewandowskiemu

 

Inna kibicka zwróciła uwagę, że Lewandowski robi dla drużyny, co może, ale nie ma odpowiedniego wsparcia. - W lidze czy w innych rozgrywkach daje nam dużo. Uważam też, że bardzo dobrze zaaklimatyzował się w Barcelonie, w Katalonii i może któregoś dnia porozmawiamy po katalońsku - zastanawiała się kobieta.

 

Kibic, który na stadion zabrał swoje dziecko, dodał: - Lewandowski jest jednym z tych zawodników, którzy są jeszcze na poziomie Ligi Mistrzów. Wielka szkoda, że musi mierzyć się z tym, co jest. To napastnik klasy światowej.

 

W meczu ostatniej kolejki Barcelona zagra na wyjeździe z Viktorią Pilzno. Wiosną Katalończycy będą rywalizować w Lidze Europy.

 

Karolina Kozłowska/JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie