ATP w Wiedniu: Hubert Hurkacz - Borna Coric. Relacja i wynik na żywo

Borna Coric pokonał po tie-braku Greka Stefanosa Tsitsipasa 4:6, 6:4, 7:6 (7-4) w drugiej rundzie turnieju ATP w Wiedniu. W piątek chorwacki tenisista zmierzy się w ćwierćfinale z Hubertem Hurkaczem. Relacja i wynik na żywo z meczu Hurkacz - Coric na Polsatsport.pl.

Tsitsipas zajmuje piąte miejsce w rankingu ATP, a Coric jest 27. Był to czwarty pojedynek tych tenisistów i Chorwat wygrał z nim trzeci raz z rzędu. W sierpniu pokonał Tsitsipasa w Cincinnati, a dwa lata temu wygrał z nim podczas US Open.

Pierwszy set zakończył się zwycięstwem Greka 6:4. Drugą partię w takim samym stosunku wygrał Coric. Trzeci set był niezwykle wyrównany i rozstrzygnięcie zapadło dopiero to tie-breaku. Mecz trwał dwie godziny i 43 minuty.

Piątkowe spotkanie Corica z Hurkaczem zostało zaplanowane na godz. 17.30. Będzie to trzecie starcie tych tenisistów. W styczniu 2020 roku Hurkacz wygrał w dwóch setach w ATP Cup w Sydney, natomiast rok wcześniej przegrał w trzech podczas turnieju w Monte Carlo.