ATP w Bazylei: Transmisje półfinałów

Czy Carlos Alcaraz awansuje do wielkiego finału?

Przed nami półfinały singla turnieju ATP w Bazylei. Lider rankingu Carlos Alcaraz zagra z Feliksem Auger-Aliassimem, z kolei Holger Rune powalczy o finał z Roberto Bautistą-Agutem.Transmisja meczów półfinałowych turnieju ATP w Bazylei na Polsatsport.pl.

Alcaraz w drodze do półfinału stracił zaledwie seta. W pierwszej rundzie urwał mu go Jack Draper (3:6, 6:2, 7:5). Później Hiszpan nie dawał szans kolejnym rywalom, wygrywając z Boticem Van De Zandschulpem (6:4, 6:2) i rodakiem Pablo Carreno-Bustem (6:3, 6:4).

W bardzo podobnym stylu do półfinału awansował Auger-Aliassim. Kanadyjczyk najpierw w trzech setach uporał się z Marc-Andreą Hueslerem (6:7, 6:4, 6:4), a następnie już bez większcyh problemów wygrywał pojedynki z Miomirem Kecmanovicem (6:1, 6:0) i Alexanderem Bublikiem (6:2, 6:3).

Z kolei Rune dotychczas może pochwalić się trzema zwycięstwami bez straty seta. Duńczykowi nie byli w stanie sprostać Alex De Minaur (6:2, 7:5), Ugo Humbert (6:4, 6:2) i Arthur Rinderknech (7:6, 6:2).

Podobnym wyczynem może pochwalić się Bautista-Agut, który w drodze do półfinału turnieju ATP w Szwajcarii, wyeliminował Laslo Djere (6:4, 6:1), Andy'ego Murraya (6:3, 6:2) oraz Stana Wawrinkę (7:5, 7:6).

Którzy tenisiści zameldują się w finale? Faworytami pojedynków są Alcaraz i Rune. Czy potwierdzą to na korcie?