Magiczne zagranie siatkarza Projektu! Rywale nie wiedzieli, co się dzieje (WIDEO)

PGE Skra Bełchatów uległa Projektowi Warszawa 0:3 w meczu 6. kolejki PlusLigi. W jednej z akcji trzeciego seta efektownym i zaskakującym zagraniem popisał się rozgrywający stołecznej drużyny Jan Firlej.

Pierwszy set wyraźnie dla gości (17:25), drugi, bardziej wyrównany znów dla Projektu (23:25). W trzeciej odsłonie oglądaliśmy siatkarski nokaut (11:25). Nic więc dziwnego, że dominujący na boisku siatkarze Projektu zaprezentowali kilka efektownych akcji.

Warto zapamiętać choćby to, które miało miejsce przy stanie 7:14. Jan Firlej zabawił się z rywalami, którzy byli zupełnie zaskoczeni jego zagraniem.