WTA Finals: Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Kiedy mecz? O której godzinie?

Kiedy Świątek zagra w półfinale turnieju WTA Finals?

Przed nami półfinał turnieju WTA Finals z udziałem Igi Świątek. Przeciwniczką liderki rankingu WTA będzie Aryna Sabalenka. Czy Polka sięgnie po kolejne zwycięstwo i awansuje do finału? Kiedy mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka? O której godzinie mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka?

Pochodząca z Raszyna zawodniczka wygrała do tej pory trzy spotkania podczas prestiżowego turnieju WTA Finals. Na początku jej przeciwniczką była Daria Kasatkina. Polka nie dała żadnych szans rywalce. Wygrała to starcie 2:0. Następnie naprzeciwko Świątek stanęła Caroline Garcia. Liderka światowego rankingu również była w stanie zakończyć ten pojedynek po dwóch setach.

Ostatnio Świątek mierzyła się z Coco Gauff. Ten mecz trwał zaledwie 70 minut. Amerykanka nie była w stanie znaleźć odpowiedzi na bardzo dobrą grę polskiej tenisistki. W pierwszym secie Gauff wygrała tylko trzy gemy. Natomiast druga część tego pojedynku była pokazem dominacji Świątek. Zwyciężyła 6:0.

Sabalenka nie ma za sobą tak dobrych występów. Jej pierwszą rywalką podczas turnieju WTA Finals była Ons Jabeur. Po wyrównanym meczu, który trał trzy sety, po zwycięstwo sięgnęła pochodząca z Białorusi zawodniczka. Później Sabalenka przegrała z Marią Sakkari 0:2. Następnie naprzeciwko 24-latki stanęła Jessica Pegula. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem Białorusinki 2:0.

Stawką nadchodzącego starcia Świątek - Sabalenka będzie awans do finału rywalizacji ATP Finals. Naprzeciwko zwyciężczyni tego meczu stanie triumfatorka pojedynku Caroline Garcia - Maria Sakkari.

Kiedy mecz Świątek - Sabalenka? O której godzinie mecz Świątek - Sabalenka?

Półfinał turnieju WTA Finals z udziałem polskiej tenisistki odbędzie się w nocy z 6 na 7 listopada. Mecz rozpocznie się około godziny 2:00 w nocy.