Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

W piątkowy wieczór w Tauron Lidze dojdzie do rywalizacji dwóch ekip z dołu tabeli. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl.

Siatkarki z Łodzi w rozgrywkach ligowych nie wygrały jeszcze nawet seta i w tabeli wyprzedzają tylko i wyłącznie... swoje piątkowe rywalki. Dobrym prognostykiem powinien być jednak występ Budowlanych w 1/8 finału Pucharu Polski. Tam łodzianki po wyrównanym spotkaniu pokonały 3:2 UNI Opole, tym samym zapewniając sobie awans do ćwierćfinału. Czy w starciu z Legionovią uda im się pójść za ciosem?

Legionowianki również w Tauron Lidze nie zwyciężyły jeszcze w ani jednej partii i tym samym zamykają ligową stawkę. Młoda ekipa z Mazowsza zbiera jednak cenne doświadczenie i prędzej czy później powinna się przełamać. Pierwszego seta w bieżącej kampanii udało się za to wygrać w rozgrywkach pucharowych, gdzie podopieczne Pawła Kowala uległy 1:3 drużynie z Wrocławia.

Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl. Początek o godz. 19.00.