Tego nikt się nie spodziewał! Niesamowite pudło gwiazdy Realu Madryt

Luka Modrić nie trafił do pustej bramki

Real Madryt w 14. kolejce La Liga podejmował Cadiz. W drugiej połowie spotkania wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Do pustej bramki nie trafił Luka Modrić.

Cała sytuacja miała miejsce w 79. minucie. Real w tym czasie wygrywał 2:0, a Modrić miał okazję podwyższyć prowadzenie ekipy "Królewskich". Swoimi umiejętnościami na lewym skrzydle popisał się Vinicius Junior. Brazylijczyk oszukał defensorów ekipy Cadiz, po czym dograł piłkę do pomocnika.

Modrić musiał jedynie umieścić futbolówkę w pustej bramce rywali. Mimo to piłka po strzale doświadczonego piłkarza przeszła obok słupka. Zwycięzca Złotej Piłki z 2018 roku również nie mógł uwierzyć w to, że nie wykorzystał takiej okazji. Chorwat przez chwilę leżał na murawie, aż nie podniósł go jeden z zawodników Cadiz.

Ostatecznie mecz zakończył się triumfem podopiecznych Carlo Ancelottiego 2:1. Przez to zespół ze stolicy Hiszpanii ma na swoim koncie 35 punktów. To o dwa "oczka" mniej od Barcelony, która obecnie plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli.