Fortuna 1 Liga: Z 0:3 do 3:3! Niesamowity powrót Chrobrego Głogów

Z 0:3 do 3:3! Niesamowity powrót Chrobrego Głogów.

Choć Stal Rzeszów prowadziła z Chrobrym Głogów już 3:0, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bohaterem spotkania był Kamil Wojtyra, strzelec dwóch goli.

Stal prowadziła 3:0, ale nie wywiozła kompletu punktów z Głogowa. Wszystko za sprawą kapitalnej pogoni gospodarzy w drugiej połowie. Kontaktowe trafienie zanotował Wojtyra, a kilka minut później gola na 2:3 strzelił Mateusz Machaj z rzutu karnego. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Wojtyra. Obaj zdobywcy bramek dla Chrobrego pojawili się na boisku po przerwie.

Dla byłego napastnika Skry Częstochowa były to pierwsze trafienia w barwach Chrobrego.

Chrobry zakończył zmagania w 2022 roku z 31 punktami w aktualnie trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Marka Gołębiewskiego zajmują czwarte miejsce w tabeli. Stal ma na koncie o pięć punktów mniej.

Chrobry Głogów - Stal Rzeszów 3:3 (0:2)
Bramki: Wojtyra 71, 90+3, Machaj 82 (rzut karny) - Wolski 9, Wrona 37, Olejarka 63