Skandal w meczu juniorów! Siatkarz wyszedł do toalety i... został pobity

Siatkarz juniorskiej drużyny Czarnych Radom został pobity w trakcie meczu.

Do niebywałej sytuacji doszło w meczu II Mazowieckiej Ligi Juniorów pomiędzy Huraganem Wołomin a RCS Czarnymi Radom. Jeden z zawodników gości w trakcie meczu wyszedł do toalety i został brutalnie pobity.

Po czterech setach meczu na tablicy wyników widniał remis 2:2. O tym, kto wygra, miał więc zadecydować tie-break. W przerwie przed piątą partią libero przyjezdnych udał się do toalety i tak zakończył się jego udział w spotkaniu. Został w niej napadnięty i pobity. Kiedy wrócił do hali, trenerzy i koledzy z drużyny byli w szoku. Zawodnik miał zakrwawioną twarz. Na oficjalnym Facebooku drużyny z Radomia pojawił się wpis, który informuje, że już w trakcie meczu dochodziło do nieprzyjemnych zdarzeń, a zawodnicy byli obrażani oraz opluwani przez sympatyków drużyny przeciwnej.

Spotkanie zostało przerwane, a na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. 17-latek został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami. Libero radomskiej drużyny prawdopodobnie ma złamane kości twarzy, więc pozostanie na obserwacji do piątku.

Czarni są aktualnie liderami tabeli II Mazowieckiej Ligi Juniorów. Wygrali dziewięć spotkań, tracąc w nich zaledwie 5 setów.