Manchester United rozwiąże kontrakt z Cristiano Ronaldo? Klub wydał komunikat

Piłka nożna
Manchester United rozwiąże kontrakt z Cristiano Ronaldo? Klub wydał komunikat
fot. PAP
Manchester United rozwiąże kontrakt z Cristiano Ronaldo? Klub wydał komunikat

Cały czas jest głośno o mocnych słowach Cristiano Ronaldo na temat Manchesteru United. W piątek angielskie media poinformowały, że klub rozważa rozwiązanie kontraktu z portugalskim gwiazdorem, a na oficjalnej stronie zespołu pojawił się też nowy komunikat.

Wywiad przeprowadzony przez Piersa Morgana odbił się echem na całym świecie, a media cytują go niemalże codziennie od niedzieli. Ronaldo zaatakował w nim m.in. Erika ten Haga, Ralfa Rangnicka oraz swój własny klub, zarzucając mu brak ambicji oraz rozwoju na przestrzeni lat.

Zobacz także: Angielskie media: Kłopoty Cristiano Ronaldo! Koledzy z szatni chcą się go pozbyć

 

W piątek otrzymaliśmy kolejne informacje na temat konfliktu między CR7 a klubem. Według "Manchester Evening News", "Czerwone Diabły" rozważają rozwiązanie kontraktu z piłkarzem, który wygasa latem 2023 roku. W sprawę mają zaangażować się prawnicy. Jeśli uznają, że słowa Portugalczyka naruszyły warunki kontraktowe, to klub prawdopodobnie zdecyduje się na rozwiązanie umowy z winy piłkarza. W takim wypadku Ronaldo nie otrzymałby 16 milionów funtów, jakie ma zagwarantowane do końca czerwca 2023 roku.

 

Jakiś czas po doniesieniach medialnych, Manchester United wydał oficjalny komunikat.

 

- Manchester United podjął rano odpowiednie kroki w odpowiedzi na niedawny wywiad Cristiano Ronaldo. Nie będziemy wydawać kolejnych komunikatów, aż ten proces nie dobiegnie końca - czytamy.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie