ATP Finals: Novak Djokovic - Casper Ruud. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć finał turnieju ATP Finals?

Przed nami ostatni mecz tegorocznego turnieju ATP Finals. O zwycięstwo w prestiżowej imprezie rywalizować będą Novak Djokovic i Casper Ruud. Który tenisista okaże się lepszy? Transmisja meczu Novak Djokovic - Casper Ruud w Polsacie Sport Extra i online na Polsat Box Go.

Djokovic do tej pory świetnie prezentował się w turnieju rozgrywanym w Turynie. Serbski tenisista podczas dotychczasowych spotkań przegrał zaledwie jednego seta. W jednej partii zdołał zwyciężyć Danił Miedwiediew. Djokovic w półfinale stanął naprzeciwko Taylora Fritza. Po dwóch zaciętych setach, o których wynikach musiały decydować tie-breaki, 35-latek sięgnął po zwycięstwo.

Ruud może pochwalić się podobnymi występami podczas tegorocznego turnieju ATP Finals. Norweg, podobnie jak jego najbliższy rywal, również przegrał zaledwie jednego seta. Trzy partie były potrzebne do rozstrzygnięcia jego pojedynku z Fritzem. Czy plasujący się na czwartej pozycji w rankingu ATP zawodnik zachwyci kibiców swoją grą także podczas nadchodzącego meczu?

Przypomnijmy, że Djokovic i Ruud już raz stanęli naprzeciwko siebie w tym roku. W maju rywalizowali ze sobą w półfinale turnieju ATP w Rzymie. Wtedy po zwycięstwo sięgnął Serb, wygrywając 2:0. Kto tym razem pokaże się z lepszej strony podczas starcia na Półwyspie Apenińskim?

Transmisja meczu Novak Djokovic - Casper Ruud w Polsacie Sport Extra i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 19:00.