Polski siatkarz trafił do szpitala. Klub wydał komunikat

Siatkówka
Polski siatkarz trafił do szpitala. Klub wydał komunikat
fot. PAP

Podczas meczu Tauron 1. Ligi siatkarzy PSG KPS Siedlce – Krispol Września, rozegranego w minioną sobotę, zasłabł siatkarz drużyny gospodarzy Adrian Kopij. Zawodnikowi udzielono pomocy medycznej i przetransportowano go do szpitala. Kilka dni po tym wydarzeniu klub wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia zawodnika.

W spotkaniu dziesiątej kolejki Tauron 1. siatkarze PSG KPS Siedlce pokonali Krispol Września 3:2. W trakcie pierwszej odsłony tego meczu zasłabł rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy Adrian Kopij. Zawodnikowi udzielono pomocy, a później przewieziono na obserwację do szpitala.

 

Zobacz także: Polski siatkarz zasłabł w trakcie meczu. Trafił do szpitala

 

We wtorek klub PSG KPS Siedlce wydał komunikat w sprawie zdrowia swojego zawodnika.

 

"Podczas ostatniego meczu nasz przyjmujący Adrian Kopij zasłabł. Wyglądało to na tyle niepokojąco, że służby medyczne przetransportowały go do szpitala. Dzisiaj Adrian jest już po szczegółowych badaniach. Wszystkie wyniki są dobre. Adrian na razie odpoczywa i pozdrawia wszystkich kibiców. Drodzy kibice dziękujemy Wam za troskę i wszystkie życzenia powrotu do zdrowia dla Adriana" – przeczytaliśmy na oficjalnym profilu PSG KPS Siedlce na Facebooku.

 

 

Siatkarz przeszedł szereg badań, ma dobre wyniki i czuje się lepiej. Odpoczywa, ale nie może się już doczekać powrotu na boisko.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie