Koloseum. Transmisja TV i stream online - 24.11

Sporty walki
Koloseum. Transmisja TV i stream online - 24.11
Fot. Polsat Sport
Koloseum. Transmisja TV i stream online - 24.11

Gale PBP i FEN będą tematami przewodnimi najnowszego wydania magazynu Koloseum. Nie zabraknie podsumowania najważniejszych wydarzeń ze świata sportów walki oraz zapowiedzi tego, co czeka nas w najbliższym czasie. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

W części pięściarskiej w studiu gościem Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka będą ekspert Polsatu Sport Przemysław Saleta oraz Miłosz Grabowski. Niepokonany pięściarz grupy Polsat Boxing Promotions wystąpi na zbliżającej się 13. edycji PBP. W magazynie ogłoszone zostanie nazwisko rywala zawodnika z Kalisza. Ponadto połączymy się z Bartłomiejem Rośkowiczem - świeżo upieczonym brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów w boksie olimpijskim. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 33: Znamy już pięć zestawień grudniowej gali 

 

Natomiast w części MMA w studiu pojawią się ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak oraz bohaterowie FEN 44. Będzie to pierwsza gala organizacji w 2023 roku. Poznamy datę i miejsce wydarzenia. Stałym punktem programu są analizy Bartłomieja Stachury z portalu Lowking.pl. Tym razem nasz ekspert przyjrzy się pojedynkom z ostatniej gali UFC. 

 

Poza tym czeka nas wizyta za kulisami przygotowań Jana Błachowicza do gali UFC 282. Przeciwnikiem Polaka będzie groźny Magomed Ankalaev. Kamera Polsatu Sport odwiedziła "Cieszyńskiego Księcia" tuż przed wylotem do USA. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o 20:15. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie