MŚ 2022: Portugalia - Ghana. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W drugim z czwartkowych spotkań grupy H głodna sukcesów reprezentacja Portugalii zagra z powracającą na mundial Ghaną. Relacja i wynik na żywo meczu Portugalia - Ghana od godz. 17.00 na Polsatsport.pl.

Portugalczycy, mistrzowie Europy z 2016 roku, nie mogą zaliczyć ostatnich turniejów do udanych. Zarówno na mundialu w Rosji, jak i na ostatnim Euro, Cristiano Ronaldo i spółka odpadali już w 1/8 finału. Dla drużyny z takim potencjałem były to wyniki nie do przyjęcia. "Selecao das Quinas", wciąż z doświadczonymi gwiazdami pokroju CR7 i Pepe, wsparci młodymi, ale ogranymi już na wysokim poziomie zawodnikami, chcą rozpocząć zmagania w Katarze od zwycięstwa.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ 2022: Cristiano Ronaldo odniósł się do głośnego wywiadu

 

Reprezentacja Ghany nie brała udziału w poprzednich mistrzostwach świata. Nie popisała się także w ubiegłorocznym Pucharze Narodów Afryki, w którym zajęła ostatnie miejsce w grupie, ulegając nawet dość egzotycznym z piłkarskiego punktu widzenia Komorom. W Katarze "Czarne Gwiazdy" będą opierały grę na zawodnikach z Premier League. Czy Jordan Ayew z Crystal Palace i Thomas Partey z Arsenalu pociągną reprezentację przynajmniej do 1/8 finału?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Portugalia - Ghana od godz. 17.00 w Polsatsport.pl.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie