MŚ 2022: Reprezentanci Polski odwiedzili restaurację słynnego szefa kuchni (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Reprezentanci Polski w środę mieli czas dla siebie. Część z nich, na czele z Robertem Lewandowskim, wybrała się do restauracji słynnego szefa kuchni Nusreta Gokce, znanego jako Salt Bae.

Na środę, po raz pierwszy podczas tego mundialu, nie zaplanowano żadnej konferencji prasowej z udziałem reprezentantów Polski. Rano miejscowego czasu odbył się trening wyrównawczy, głównie dla piłkarzy, którzy nie wystąpili w meczu z Meksykiem. Po obiedzie podopieczni Czesława Michniewicza dostali wolne.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Młodych zżarła trema, Zieliński i RL9 dopiero dojadą na mundial, czyli dlaczego z Arabią będzie lepiej"

 

Część reprezentantów Polski zdecydowała się na wizytę w restauracji Nusr-Et, należącej do słynnego szefa kuchni znanego jako Salt Bae. Sposób, w jaki przygotowuje i przyprawia mięso, stał się niezwykle popularny w mediach społecznościowych. Wystarczy wspomnieć, że ego konto na Instagramie obserwuje prawie 50 mln internautów!

 

Oczywiście nie zabrakło wspólnych zdjęć. "Wspaniała drużyny" - podpisał jedno z nich 39-letni kucharz. Na jego głównym profilu na Instagramie znalazło się natomiast zdjęcie z "Lewym", dla którego nie była to pierwsza wizyta w restauracji Nusr-Et.

 

fot. Instastories

 

Biało-Czerwoni najbliższy mecz rozegrają w sobotę z Arabią Saudyjską. Początek zaplanowano na godz. 14:00.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie