PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W czwartkowe popołudnie zapraszamy na Suwałki Arena, gdzie lokalny Ślepsk Malow Suwałki podejmie niekwestionowanego lidera tegorocznej edycji PlusLigi Jastrzębski Węgiel. Czy goście podwyższą przewagę nad resztą drużyn i zanotują 11 kolejną wygraną, a może to gospodarze zaskoczą i pokonają lidera? Jak zakończy się to ciekawie zapowiadające się spotkanie? Relacja na żywo z meczu Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

W bieżącym sezonie zdecydowany prym w lidze wiodą goście. Jastrzębski Węgiel pozostaje niepokonany od początku sezonu, mając po 10 kolejkach komplet punktów i tylko trzy stracone sety. Siatkarze gości nie wyglądają na zmęczonych i w czwartkowym spotkaniu postarają się utrzymać świetną dyspozycję, wiedząc, że na ich potknięcie czekają drużyny Resovii i Zawiercia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pewna wygrana PGE Skry. Siatkarze z Radomia przegrali siódmy mecz z rzędu


Mimo trudnej sytuacji, gospodarze tego spotkania będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Ślepsk Malow Suwałki zajmuje aktualnie siódmą pozycję w lidze, ale w swojej hali pozostaje niepokonany. Jeżeli drużyna z Suwałk chce myśleć o przyszłorocznej fazie play-off PlusLigi, musi zacząć regularnie punktować, a nie przeplatać dobre mecze z wysokimi porażkami jak to miało dotychczas miejsce. Zwycięstwo w starciu z liderem z pewnością polepszyłoby morale drużyny i dałoby kibicom nadzieję na polepszenie sytuacji ligowej. 

Kto, zwycięży w tym spotkaniu? Czy gospodarze utrzymają atut swojego boiska i pokonają lidera PlusLigi, a może to zawodnicy jastrzębskiego węgla zanotują kolejną z rzędu wygraną?

 

Relacja na żywo z meczu Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Początek o godz. 16:15.

MO, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie