PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Jastrzębski Węgiel zmierzy się z ekipą Cuprum Lubin w sobotnim meczu PlusLigi. Który zespół sięgnie po zwycięstwo w tym starciu? Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl.

Jastrzębski Węgiel do tej pory świetnie prezentuje się w tym sezonie PlusLigi. Wicemistrzowie Polski nie przegrali ani jednego spotkania w obecnej kampanii na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Co więcej, rywale w 11 meczach byli w stanie wyrwać im zaledwie trzy sety. Czy w nadchodzącym starciu Jastrzębski Węgiel będzie w stanie przedłużyć dobrą serię?

Cuprum nie może pochwalić się takimi dobrymi wynikami. Zawodnicy klubu z Lubina przegrali swój ostatni mecz na poziomie PlusLigi. Naprzeciwko nich stanął zespół Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze ekipy z Kędzierzyna-Koźla wygrali starcie, nie przegrywając w tym czasie ani jednego seta. Była to siódma ligowa porażka Cuprum w tym sezonie.

Ostatniego starcia Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin zawodnicy drugiego z wymienionych zespołów nie mogą zaliczyć do udanych. W marcu 2022 roku ekipa z Lubina przegrała 1:3.

Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.