To nagranie jest hitem! Kibic w trakcie meczu zmienił barwy i zaczął kibicować Polsce (WIDEO)

Do nietypowej sytuacji doszło na trybunach w trakcie meczu Polska - Arabia Saudyjska. Jeden z kibiców zdjął koszulkę reprezentacji Arabii Saudyjskiej. Jak się okazało, pod spodem miał... biało-czerwony trykot z nazwiskiem "Lewandowski". Nagranie jest hitem internetu.

"Robert Lewandowski, Robert Lewandowski" - zaczął wykrzykiwać kibic po zmianie barw. Do sytuacji doszło prawdopodobnie po golu Lewandowskiego na 2:0. Film obejrzano już ponad cztery miliony razy.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski pokonała Arabię Saudyjską 2:0. Prowadzenie drużynie Czesława Michniewicza w 39. minucie gry dał Piotr Zieliński. Kilka minut później rzut karny obronił Wojciech Szczęsny. Wynik meczu na 2:0 ustalił Lewandowski w 82. minucie. Jak się okazuje, skłoniło to niektórych kibiców do tego, by zacząć kibicować Biało-Czerwonym.

Po dwóch meczach Polacy mają na koncie cztery punkty. Kluczowe dla dalszych losów grupy C będzie wieczorne spotkanie pomiędzy Argentyną a Meksykiem. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.