Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu 5. kolejki Tauron Ligi OnlyBio Pałac Bydgoszcz zmierzy się z IŁ Capital Legionovią, która nie wygrała w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. Czy w niedzielę zanotuje pierwszy triumf? Relacja meczu OnlyBio Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia na Polsatsport.pl.

Bydgoszczanki radzą sobie w tym sezonie ze zmiennym szczęściem. Wygrały dwa starcia z beniaminkiem z Tarnowa i Moya Radomką Lotnisko Radom i zanotowały tyle samo porażek. Poniosły je jednak z najlepszymi jak dotąd zespołami, czyli Developresem Bella Dolina Rzeszów i ŁKS Commercecon Łódź.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Dziesiąte zwycięstwo Jurajskich Rycerzy

 

Drużyna z Legionowa początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Nie wygrała jak dotąd ani jednego spotkania, a co więcej nie wygrała nawet jednego seta i jest jedyną drużyną w rozgrywkach, która nadal ma na koncie zero punktów.

 

Kluby z Bydgoszczy i Legionowa mierzyły się ze sobą 25 razy w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej. Bilans jest bardziej korzystny dla Legionovii, która wygrała 14 spotkań. Czy w niedzielę uda im się wywalczyć 15 zwycięstwo? 

 

Relacja na żywo i wynik meczu OnlyBio Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie