PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W jedynym poniedziałkowym meczu PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn stanie naprzeciwko zespołu MKS Ślepsk Malow Suwałki. Która drużyna sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki na Polsatsport.pl.

AZS wygrał swój ostatni mecz na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Siatkarze klubu z Olsztyna zmierzyli się z ekipą Barkom-Każany Lwów. Ukraiński zespół przegrał to spotkanie 2:3. Dzięki temu AZS sięgnął po swoje piąte zwycięstwo w aktualnym sezonie, przez co zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli.

 

MKS nie może pochwalić się dobrymi wynikami w ostatnim czasie. Zawodnicy ekipy z Suwałk przegrali swoje dwa poprzednie spotkania na poziomie PlusLigi. Najpierw lepszy od nich okazał się zespół Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który wygrał 3:0. Później MKS poległ w starciu z Jastrzębskim Węglem 0:3.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Dziesiąte zwycięstwo Jurajskich Rycerzy

 

Ostatnie starcie tych dwóch zespołów nie zakończyło się najlepiej dla ekipy Ślepsk Malow Suwałki. We wrześniu 2022 roku AZS zwyciężył, nie przegrywając ani jednego seta. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie