Tauron Liga: #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Tauron Liga: #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć mecz #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź?

W meczu piątej kolejki Tauron Ligi zespół #VolleyWrocław zmierzy się z drużyną ŁKS Commercecon Łódź. Czy ekipa z Wrocławia zdoła zakończyć złą serię? Transmisja meczu #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Klub #VolleyWrocław nie rozpoczął dobrze obecnego sezonu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Siatkarki klubu z Wrocławia przegrały wszystkie swoje dotychczasowe spotkania. Co więcej, w czterech meczach udało im się wygrać zaledwie cztery sety. Czy w nadchodzącym starciu będą w stanie zakończyć złą passę?

 

ŁKS, w przeciwieństwie do wrocławskiego klubu, plasuje się obecnie w czołówce tabeli Tauron Ligi. Zawodniczki łódzkiego klubu w aktualnym sezonie wygrały wszystkie swoje mecze, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta. Kibice klubu ŁKS mają nadzieję, że ich ulubienice w poniedziałkowym starciu również zaprezentują się z dobrej strony. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: Siatkarki Chemika pewnie wygrały w Łodzi

 

Ostatnie spotkanie #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź nie poszło po myśli pierwszej z wymienionych drużyn. Na początku lutego 2022 roku ŁKS zwyciężył 3:0.

 

Transmisja meczu #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:30.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie