Studio Katar - 29.11. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Studio Katar - 29.11. Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe
Gdzie obejrzeć program Studio Katar?

We wtorek odbędą się pierwsze mecze trzeciej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata. Eksperci w programie Studio Katar wypowiedzą się na temat najważniejszych starć na mundialu. Transmisja programu Studio Katar w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Tym razem gośćmi Jerzego Mielewskiego będą: Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Piotr Urban oraz Roman Kołtoń. Eksperci porozmawiają na temat wtorkowych meczów mistrzostw świata, a także na temat zbliżającego się spotkania Polska - Argentyna. Warto przypomnieć, że Biało-Czerwoni z rywalem z Ameryki Południowej zmierzą się w środę 30 listopada. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Przemysław Iwańczyk: Na półmetku mundialu. Pochwała organizacji i futbolu fizycznego

 

Nie zabraknie również fachowych analiz wtorkowych meczów w grupach A i B. Na temat występów reprezentacji między innymi Holandii i Stanów Zjednoczonych wypowiedzą się Tomasz Hajto i Piotr Czachowski. Która drużyna narodowa z tych grup ma szansę zajść daleko w fazie pucharowej mistrzostw świata? 

 

W programie pojawi się również przegląd prasy oraz mediów społecznościowych. Wyemitowane zostaną także materiały dotyczące ostatnich spotkań rozegranych w Katarze. 

 

Transmisja programu Studio Katar w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 22:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie