Ceremonia ważenia przed galą Tyson Fury - Derek Chisora III w Polsacie Sport Fight

Sporty walki

Przed nami pojedynek dwóch legendarnych pięściarzy. Już w sobotę zobaczymy walkę Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) - Dereck Chisora (33-12, 23 KO) o pas mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC podczas gali w Londynie. Dzień wcześniej zobaczymy oficjalne ważenie przed prestiżową galą. Transmisja ważenia przed galą Tyson Fury - Dereck Chisora III już w piątek 2 grudnia od godz. 18:30 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.

Czas na walkę legendarnych pięściarzy! Tyson Fury zmierzy się z Dereckiem Chisorą w swoim trzecim pojedynku. Trwający ponad dekadę konflikt dwóch Brytyjczyków znajdzie swój finał w sobotę 3 grudnia, a polscy widzowie zobaczą go na żywo w Polsacie Sport. Rozpoczynającą się o godzinie 19:00 galę, skomentują Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta. Zanim to nastąpi zobaczymy oficjalne ważenie, gdzie powinno zawrzeć równie mocno jak na ringu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tyson Fury - Dereck Chisora III. Jak wyglądały ich dwie poprzednie walki?


Stawką pojedynku Fury - Chisora III będzie pas mistrzowski WBC w wadze ciężkiej. Dużym faworytem starcia będzie aktualny mistrz. Walka rodzi także dużo pytań. Czy Chisorę stać na sprawienie niespodzianki? Czy jednak Fury przedłuży swoje panowanie i otworzy sobie drzwi do wielkiej walki unifikacyjnej z Oleksanderem Usykiem? Przekonamy się już w sobotę, ale najpierw obaj pięściarze spotkają się na piątkowym, oficjalnym ważeniu.


W sobotę nie zabraknie również innych ciekawych starć. W jednym z nich młoda brytyjska gwiazda, Daniel Dubois, zmierzy się z niedawnym pogromcą Mariusza Wacha - Kevinem Lereną. Stawką tego starcia jest należący do Dubois pas WBA Regular w wadze ciężkiej. W piątek zobaczymy przesmak tych starć podczas oficjalnego ważenia, gdzie również nie powinno zabraknąć emocji.


Transmisja ważenia przed galą Tyson Fury - Dereck Chisora III w piątek 2 grudnia od godz. 18:30 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie