Puchar Challenge: IŁ Capital Legionovia Legionowo - ASP Thetis Voula. Relacja i wynik na żywo

Dokonać niemożliwego. Takie hasło przyświeca środowemu starciu Legionovii z ASP Thetis. Zawodniczki spod Warszawy są przed rewanżem w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji. Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - ASP Thetis Voula na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu, rozegranym przed tygodniem, drużyna Legionovii uległa Greczynkom w trzech setach, przegrywając dość gładko do 12, 17 i 16. Co prawda małe punkty w rewanżu nie będą miały znaczenia, gdyż liczy się wyłącznie wynik w setach, ale liczby te pokazują, jak bardzo rywalki zdominowały ostatni w tej chwili zespół Tauron Ligi.

Aby myśleć o awansie, IŁ Capital Legionovia musi najpierw zrewanżować się ASP Thetis Voula, wygrywając 3:0, a następnie okazać się lepsza również w złotym secie. O tym, że będzie to zadanie z gatunku niemal niemożliwych, może świadczyć to, iż w bieżącym sezonie ligi polskiej ekipa z Mazowsza nie wygrała nie tylko ani jednego meczu, ale nawet seta, przegrywając wszystkie spotkania stosunkiem 0:3. To jednak sport i na pewno nie można odbierać siatkarkom Legionovii nadziei jeszcze przed rozpoczęciem starcia.

Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - ASP Thetis Voula na Polsatsport.pl. Początek meczu o godz. 19.00.