MS 2022: Lionel Messi zapytany o sytuację z Robertem Lewandowskim. Krótka odpowiedź

Piłka nożna

Robert Lewandowski i Lionel Messi rozmawiali ze sobą po zakończeniu meczu Polska - Argentyna (2:0) na mistrzostwach świata w Katarze. O czym? Gwiazdor reprezentacji Argentyny został o to zapytany przez dziennikarzy.

W drugiej połowie Lewandowski sfaulował Messiego. Chociaż Polak chciał przeprosić rywala, to ten nie podał mu ręki. Już po końcowym gwizdku sędziego kamery uchwyciły rozmowę obu zainteresowanych. Kiedy gracz Paris Saint-Germain pojawił się w mix zonie, od razu został zapytany przez dziennikarzy o konwersację z "Lewym".

 

ZOBACZ TAKŻE: Zbigniew Boniek: Takiego meczu, jak ten, nie widziałem

 

- Nie ma sprawy, nic się nie dzieje. On nie mówi po hiszpańsku. Mnie nauczono natomiast, że wszystko, co mówi się na boisku i w szatni, pozostaje na boisku i w szatni - krótko skwitował całą sprawę Messi.

 

Nie dowiedzieliśmy się zatem o czym dokładnie rozmawiali dwaj wybitni zawodnicy. Wszystko wskazuje jednak na to, że utarczka pomiędzy piłkarzami i niekulturalny gest wielokrotnego zdobywcy Złotej Piłki były efektem jedynie boiskowych emocji.

 

Spotkanie Polski z Argentyną zakończyło się porażką Biało-Czerwonych 0:2. "Albicelestes" wygrali zmagania w grupie C, natomiast Polacy do 1/8 finału awansowali z drugiej lokaty.

 

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie