PlusLiga: Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała. Gdzie oglądać transmisję?

Dla zawodników Projektu spotkanie z bielszczanami będzie pierwszym pod wodzą dotychczasowego drugiego trenera - Piotra Grabana. Czy w stolicy zadziała efekt "nowej miotły"? Transmisja meczu Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Słaby styl i aż siedem porażek na tym etapie rozgrywek przelały w końcu czarę goryczy. Zarząd warszawskiego klubu zdecydował, że na ławce Projektu nie zasiądzie więcej włoski szkoleniowiec Roberto Santilli. Kiedy wydawało się, że warszawianie wjechali na właściwe tory, w ostatnich pięciu kolejkach zanotowali tylko jedno zwycięstwo. Tym samym w rywalizacji z beniaminkiem Projekt poprowadzi już Piotr Graban, który wcześniej pełnił funkcję drugiego trenera.

 

ZOBACZ TAKŻE: Puchar CEV: PGE Skra Bełchatów wygrała z Narbonne Volley

 

W Bielsku-Białej nie składają broni. Mimo zaledwie dwóch zgromadzonych dotychczas punktów i ostatniej lokaty w ligowej tabeli, bielszczanie nie tracą nadziei na utrzymanie. Wczoraj siatkarskie środowisko obiegła wieść o solidnym wzmocnieniu bielskiego kolektywu. Do BBTS dołączył serbski przyjmujący Konstantin Cupković. 35-latek ma w swoim dorobku m.in. wicemistrzostwo Polski w barwach Skry Bełchatów. Gra beniaminka wygląda w ostatnich kolejkach lepiej, ale BBTS musi zacząć regularnie punktować, jeśli chce utrzymać się w elicie.

 

Transmisja meczu Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20.30.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie