PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym sobotnim meczu PlusLigi PGE Skra Bełchatów stanie naprzeciwko Jastrzębskiego Węgla. Czy wicemistrzowie Polski sięgną po kolejne zwycięstwo w sezonie? Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

Skra w tym sezonie nie może złapać stabilnej formy. Siatkarze klubu z Bełchatowa mają na swoim koncie pięć zwycięstw i siedem porażek. W poprzedniej kolejce zawodnicy Skry przegrali po zaciętym spotkaniu z zespołem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. O wyniku tego starcia musiał zadecydować tie-break. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarski mistrz świata opuścił PlusLigę! Podpisał kontrakt z tureckim klubem

 

Jastrzębski Węgiel natomiast jest obecnie w bardzo dobrej formie. Wicemistrzowie Polski w tym sezonie PlusLigi przegrali zaledwie jedno spotkanie. W swoim ostatnim meczu na najwyższym poziomie rozgrywkowym przegrali z Cuprum Lubin (1:3). Dzięki 11 dotychczasowym zwycięstwom Jastrzębski Węgiel plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. 

 

Ostatnie starcie PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel nie potoczyło się po myśli pierwszej z wymienionych drużyn. W kwietniu 2022 roku ekipa z Bełchatowa przegrała 0:3. Jakim wynikiem zakończy się nadchodzące spotkanie? 

 

Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel na Poslatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie